سوالات متداول لیتوتندیس

ثبت سفارش و پرداخت وجه

 

فایل طراحی ام را چگونه برای چاپ ارسال کنم ؟

ما برای شما بستر آنلاینی فراهم کرده ایم تا در سریع ترین و راحت ترین زمان ممکن فایل های لیتوگرافی خود را برای ما ارسال کنید . شما می توانید با ثبت نام در سایت و ساخت حساب کاربری در سایت ما ، به قسمت ارسال فایل مراجعه کرده و به راحتی فایل طراحی خود را همراه با توضیحات برای ما ارسال کنید . همچنین شما می توانید فایل خود را در شبکه های اجتماعی برای ما ارسال کنید و با کارشناسان ما در ارتباط باشید .

چه خدمات لیتوگرافی انجام می دهید ؟

ما تمامی خدمات لیتوگرافی را اعم از زینک از GTO تا 4.5 ورقی با دستگاه تمام اتوماتیک پلیت ستر ( لیتوگرافی تندیس گرافیک مجهز به به روزترین دستگاه پلیت ستر تمام اتومات و جدید ترین ریپ خروجی در بخش خصوصی می باشد) ، ارائه خدمات ایمیج ستر یا فیلم و همچنین ارائه خدمات پلاتر می باشد .

نحوه پرداخت به چه صورت است ؟

شما می توانید پرداختتان را کارت به کارت یا پرداخت به شماره شبا ، پرداخت نمایید .

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به صفحه راهنمای پرداخت مراجعه نمایید .

لطفا پس از واریز وجه و پرداخت موفق ، تصویر فیش واریزی را به همراه سفارش خود را از طریق شبکه های اجتماعی برای کارشناسان ما ارسال کنید .

 

چگونه سفارشات خود را پیگیری کنم 

شما می توانید با استفاده از راه های ارتباطی با ما در تماس باشید و سفارش خود را پیگیری کنید.

یا شما می توانید در واتساپ ، تلگرام ، ایتا ، روبیکا یا از طریق چت آنلاین سایت به ما پیام دهید و سفارشات خود را پیگیری کنید و ببینید در چه مرحله ای است.

 

نحوه ارسال سفارشات لیتوگرافی تندیس

به طور کلی نحوه ارسال سفارش شما و هزینه آن با توجه به آدرسی که در زمان ثبت سفارش خود درج کرده‌اید مشخص می‌گردد.

ما بسته های شما را در کمترین زمان ارسال میکنیم که  ارسال آن از طریق تیپاکس به آدرس پستی شما انجام خواهد شد. در این صورت نیز هزینه ارسال مطابق با تعرفه‌ سرویس‌های حمل و نقل، بر اساس مسیر، وزن و حجم محصول بر عهده شما خواهد بود.