درباره لیتوگرافی تندیس گرافیک

لیتوگرافی چیست ؟

لیتوگرافی فرآیندی است که در طی آن صفحه های فلزی از جنس آلومینیوم که به زینک یا پلیت معروف می باشند ساخته می شود . از این صفحات در چاپخانه های مجهز به دستگاه های چاپ افست برای انجام عملیات چاپ بر روی کاغذ استفاده می شود . لیتوگرافی یک مرحله ی واسطه در چاپ افست می باشد . فایل های طراحی شما ابتدا باید طبق ابعاد زینک های استاندارد چیدمان شوند و برای لیتوگرافی ارسال شوند در لیتوگرافی تبدیل به صفحات فلزی شده و سپس این صفحات به چاپخانه ارسال می شود تا در آنجا به وسیله آن ها عملیات چاپ بر روی کاغذ صورت گیرد .

در لیتوگرافی ابتدا فایل ها به چهار رنگ اصلی سازنده خود یعنی CMYK تقسیم می شوند و سپس تصویر مربوط به هر رنگ با نوعی پلیمر مخصوص بر روی صفحه فلزی (زینک) چاپ می شود . جنس سطح این ورقه ی فلزی از موادی پوشانیده شده است که به هیچ عنوان مرکب چاپ را به خود جذب نمیکند. در عوض جنس مواد پلیمری که طرح را با آن را بر روی زینک چاپ می کنند جاذب مرکب می باشد. از همین خاصیت در چاپ استفاده می شود

ارسال آنلاین فایل طراحی

ارســال ســریع فــایل در کــوتاه تــرین زمـــان

واحد لیتوگرافی شرکت لیتوگرافی تندیس گرافیک مجهز به بزرگترین و جدید ترین دستگاه تمام اتومات لیتوگرافی پلیت ستر کشور در بخش خصوصی می باشد .  این شرکت با کادر متخصص و دوره دیده خود در زمینه لیتوگرافی آماده خدمات رسانی به کلیه همکاران محترم با مناسب ترین قیمت می باشد .

طراحی سامانه آنلاین ارسال فایل برای راحتی شما مشتریان عزیز ، ارسال فایل در کوتاه ترین زمان ، برای ارسال فایل طراحی خود تنها کافیست وارد پنل کاربری خود شوید و به منو ارسال فایل بروید .

ارسال فایل طراحی ( فرم چاپی)

چرا لیتوگرافی تندیس را انتخاب کنیم

بررسی فرم بندی فایل طراحی

واحد لیتوگرافی تندیس گرافیک مجهز به بزرگترین و جدیدترین دستگاه لیتوگرافی پلیت ستر در بخش خصوصی می باشد این شرکت با کادر متخصص و دوره دیده در زمینه لیتوگرافی آماده خدمت رسانی به کلیه همکاران محترم با مناسب ترین قیمت می باشد .

بـررسی و فـرم بندی توسط کارشناسان لیتوتندیس ، عملیات فرم بندی یک محصول چاپی نیازمند دقت و تجربه کافی است چرا که چیدمان حتی یک صفحه به صورت اشتباه می تواند تمام محصول چاپی را خراب کند .

بررسی فرم بندی

خدمات زینک از GTO تا 4.5 ورقی

انجام خدمات لیتوگرافی ، زینک از GTO تا 4.5 ورقی با بروزترین دستگاه ها ، زینک ورقی فلزی است دارای ابعـاد مشخـص که در لیتوگرافی طرح مـورد نـظـر بـرای چاپ را روی آن کپی می کنند و در چاپ افست استفاده می شود .

کلیه زینک ها (پلیت های ) مورد استفاده در لیتوگرافی تندیس گرافیک از نوع مرغوب اروپایی و برند های معتبر می باشد که نیازی به سوزاندن زینک و در نتیجه کاهش کیفیت چاپ نبوده 

سفارش چاپ زینک

جدید ترین دستگاه فیلم ، ترانسپرنت ، پلات

دستگاه ایمج ستر شبیه به چاپگر است با این تفاوت تغذیه آن به جای كاغذ فیلم است. انجام خدمات فیلم و پلاتر با دستگاه های به روز و حرفه ای در لیتوگرافی تندیس گرافیک. در حقیقت دستگاه ایمیج ستر چیزی جز یک پرینتر سیاه و سفید بزرگ لیزی با قابلیت پرینت بر روی طلق شفاف نیست. البته دقت چاپ و رزولوشن پرینت در این دستگاه فوق العاده است

پلاتر نوعی دستگاه چاپ است که برای چاپ تصاویر گرافیکی استفاده می شود. این مدل چاپگر می تواند هر نوع عکسی را با عرض زیاد چاپ کنید

سفارش فیلم ، پلات